BİZ KİMİZ?

Sitemizde seyahatlerimizle ilgili paylaşımlarımızın yanı sıra hobilerimiz hakkında da kısa ve faydalı bilgileri paylaşmayı hedefliyoruz. Seyahatlerimizi genelde arkadaşlarımızla gerçekleştirdiğimiz için fotoğraflarda kendinizi ya da tanıdık birilerini görürseniz şaşırmayın :)
info@gezmedengelme.com

Çağatay, 1983 İstanbul doğumlu, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu. Uzun süredir Yurtdışı Fuar Organizasyon sektöründe çalıştığı için birçok ilginç ve farklı ülkeyi ziyaret etme fırsatı buluyor. Seyahat etmek, arabalar, spor yapmak, bisiklet, scuba diving ve deniz sporları en sevdiği aktivitelerden sadece bir kaçı.
cagatay@gezmedengelme.com

Neslin, 1985 İstanbul doğumlu, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İngilizce İşletme Bölümü mezunu. Çok uluslu bir firmada Satış Operasyon Uzmanı olarak çalışıyor. Yurtdışına değişim öğrencisi olarak gittiğinden beri yerinde duramıyor, gezdiği yerleri fotoğraflamak ise en büyük tutkusu. Pilates yapmak, bisiklete binmek, el işleriyle uğraşmak ve yemek yapmaktan büyük zevk duyuyor. Katıldığı Muammer Yanmaz’ın Fotoğraf Atölyesi’yle fotoğraf tutkusunu ileride profesyonel hayata taşımayı planlıyor. Tiramisu yapmak kendisinin uzmanlık alanı.
neslin@gezmedengelme.com

1-005

 

 

Profiterol tadında gezi rehberi :)

Bir Cevap Yazın

Close
Bizi takip edin...
Bizi twitter'da takip etmek ister misiniz?
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-43427586-1', 'gezmedengelme.com'); ga('send', 'pageview');