Ilıca

Ilıca ise uzun sahili ve nispeten dalgalı denizi ile bir başka alternatif. Sheraton Hotel’in bulunduğu bu sahilin büyük bir kısmı halk plajı olarak faaliyet gösteriyor ancak hiç bir tesis hizmet vermiyor.IMG_2710

Kumrucu Şevki’nin nefis kumrularından tatmak istiyorsanız buraya gelmelisiniz. Kumruyu cam şişedeki nefis Eker ayran , salatalık ve biber turşusu ile servis ediyorlar.

Ilıca merkezde bulunan Dost Pide’de pideler nefis ve gerçekten hafif. Karışık Peynirli pidenin üzerine yumurta kırdırmanızı tavsiye ediyoruz.

İstanbul’da da bulunan Kırçiçeği’nin en eski yerlerinden biri Ilıca’da. Burada bir akşam yemeğini tavsiye ederiz. Tahinli pidesi oldukça leziz.

Ilıca’ya giderseniz bir de Meşhur Reyhan Pastanesi ‘ne uğrayın ve Rokoko yemeden gelmeyin!

Tüm bu tavsiyelerimizi bulabileceğiniz Foursquare listemiz için bu linke bakın, nereye gideceğinize hemen karar verin, yol tarifi aramaktan kurtulun!

https://tr.foursquare.com/gezmedengelme/list/cesme

www.gezmedengelme.com

Profiterol tadında gezi rehberi :)

Bir Cevap Yazın

Close
Bizi takip edin...
Bizi twitter'da takip etmek ister misiniz?
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-43427586-1', 'gezmedengelme.com'); ga('send', 'pageview');